Nagłośnienie estradowe

Firma FOTIS SOUND poza praktyką i doświadczeniem zdobywanym przez lata, kieruje się estetyką i muzykalnością po to, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających artystów. Oferta firmy jest bardzo różnorodna i dostosowana do potrzeb i wymagań klienta, z gwarancją profesjonalnego wyposażenia i obsługi.Filozofia pracy FOTIS SOUND jest prosta: dostarczyć najwyższej jakości dźwięk dla każdej przestrzeni – od najmniejszych wydarzeń po widowiska z udziałem setek tysięcy osób. Każda realizacja traktowana jest indywidualnie – z należytą uwagą i pełnym zaangażowaniem ekipy. Umiejętność słuchania wykorzystujemy nie tylko podczas realizacji dźwięku, lecz również w rozmowach z klientami i artystami.

Misją FOTIS SOUND jest świadczenie wysokiej jakości usług swoim klientom. Cel ten realizowany jest poprzez:

  • najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy,
  • zaangażowanie doświadczonej kadry realizatorów dźwięku oraz techników,
  • unikalne doświadczenie w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi dużych, jak i małych imprez,
  • doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność wszystkich pracowników za jakość świadczonych usług,

FOTIS SOUND jako jedyna w Polsce firma spełnia wymogi najwyższego standardu sieci L-Acoustics Rental Network – K1 Standard. Na wyposażeniu firmy znajdują się najwyższej światowej klasy systemy liniowo wyrównane – L-Acoustics K1 i V-Dosc oraz Meyer Sound MILO.

Głównymi atutami firmy Fotis Sound są: najwyższa jakość oferowanych usług, szeroka gama produktów nagłaśniających, duża elastyczność wobec wymagań klientów, profesjonalnie przygotowany zespół pracowników oraz pokaźny i zróżnicowany system realizacji dźwięku. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby i życzenia klientów FOTIS SOUND nieustannie doskonali oraz zgłębia tajniki technologii produktów opierając się na istniejących tendencjach rynku docelowego.